Produkty

Autentický Leadership s koňmi

Většina současných rozvojových programů se zaměřuje na rozvoj nejrůznějších technik a dovedností, které mají za cíl dovést vás k lepšímu výkonu, komunikaci i zisku. To je i naším cílem, nicméně věříme, že každý tým je individuální a potřebuje něco jiného. A v tom nám mohou pomoci koně.

Koně jsou totiž v přírodě zvířata lovená predátory. Evolučně se díky tomu naprosto dokonale naučili odečítat prožívání a skutečné záměry jiných tvorů i svého stáda. Instinktivně tak rozumí jejich rozpoložení i vnitřním mechanismům. Jen to jim umožňuje přežít. 

Zároveň díky dlouholetému soužití s člověkem jsou dostatečně domestikovaní na to, abychom tuto jejich schopnost využili pro vlastní poznání a porozumění vlastním instinktům. Neboť i přes domestikaci jsou koně stále vedeni svou intuicí a instinkty, což dnešnímu člověku mnohdy chybí.

Koně nezajímá, co máte na vizitce. Zajímá je, kdo jste jako člověk a rozumí jen vašemu autentickému stylu vedení.

Program Autentický Leadership vznikl propojením znalostí z oblasti byznysu, psychologie a etologie těchto úžasných zvířat. Rádi vám ukážeme funkční produkt, který pomáhá lidem pochopit sami sebe i ostatní.

Jak program probíhá?

Nejprve společně identifikujeme cíle a řešení, jichž chcete dosáhnout. K tomu na míru připravíme praktická cvičení, které si (ať už jednotlivě, nebo týmově) vyzkoušíte. Přímo v kontaktu s koňmi avšak nohama pevně na zemi. Koně vám dají okamžitou zpětnou vazbu na to, co děláte a zároveň ukáží, kam je třeba směřovat dál. My vám pomůžeme jejich reakci interpretovat, zasadit ji do kontextu lidského jednání a myšlení a tím vás dovést k uvědomění.

Chcete se soustředit na překážku, nebo na cíl?

Jaké situace vám pomůžeme vyřešit?

  • Řešení komunikačních těžkostí
  • Řešení konfliktů a konfliktních situací
  • Řešení mezitýmové spolupráce
  • Osobní rozvoj
DOMLUVIT SCHŮZKU

Autentický Leadership

s koňmi

Naše další produkty

Individuální trénink
(Lead Yourself)

Zapracujte na své schopnosti vést sama sebe i druhé.

CHCI VĚDĚT VÍCE

Týmový bootcamp

Odblokujte rezervy v produktivitě vašeho týmu nebo firmy.

CHCI VĚDĚT VÍCE

Program
Vše Hledej Uvnitř

Objevte a naučte se používat vlastní schopnosti realizovat změny.

CHCI VĚDĚT VÍCE